AL METAL spol. s.r.o.
VÝKUP A ZPRACOVÁNÍ ŽELEZNÉHO ŠROTU A BAREVNÝCH KOVŮ

Nabízíme výkup kovového odpadu, železného šrotu, barevných kovů i papíru za skvělé ceny. Občanům i firmám poskytujeme kompletní služby kovošrotu a zajistíme také likvidaci odpadu a odvoz šrotu.

Výhody výkupu s námi

  • Nabízíme nejlepší výkupní ceny, které neustále aktualizujeme dle trhu
  • Provedeme kompletní služby od výkupu až po likvidaci kovů
  • Kovy a železo vykupujeme v jakémkoliv množství
  • K zákazníkům přistupujeme profesionálně a s ochotou
  • Jsme plně vybaveni k demontáži a dalšímu zpracování kovů

Využijte našeho výkupu a zpracování kovošrotu a máte to bez starostí. O vše se postaráme my!
Napište nám nebo zavolejte, rádi vám poradíme.

Komplexní služby od výkupu až po zpracování

Vykupujeme kovový odpad, kovošrot, barevné kovy, papír a další sběrné suroviny, jako je železo a ocel, nerez nemagnetická, měď, hliník, mosaz, zinek, bronz, olovo, ale také elektrospotřebiče či bílou techniku. Služby výkupu a zpracování kovu provozujeme pro fyzické osoby, stejně tak pro firmy a větší společnosti. Odkoupíme železo a kovy v jakémkoliv množství.

Výkup kovů a odpadu

Vykoupíme železo a kovový odpad v jakémkoliv množství. Firmy i občané mohou přivézt ke zpracování například slitiny, třísky, dráty, trubky a další kovošrot. V případě většího množství odpadu nás kontaktujte, přijedeme osobně a zajistíme případnou demontáž, odvozlikvidaci kovů a železa.

Využijte našeho výkupu a zpracování kovošrotu a máte to bez starostí. O vše se postaráme my!
Napište nám nebo zavolejte, rádi vám poradíme.

Jak probíhá výkup či likvidace?

Kontakt

Při větším množství či objemu šrotu nás může klient kontaktovat pomocí poptávkového formuláře, e-mailu či telefonem a my zajistíme demontáž, odvoz i výkup a likvidaci kovových částí, strojních zařízení a dalších sběrných surovin.

Osobně

Klienti nás navštíví osobně s již naloženým kovovým odpadem, či dalšími sběrnými surovinami, my jej zvážíme, roztřídíme a naceníme. Poté se postaráme o výkup i ekologickou likvidaci kovošrotu.