AL METAL spol. s.r.o.
ODVOZ KOVOŠROTU A PRONÁJEM KONTEJNERŮ

Občanům i firmám nabízíme kompletní služby kovošrotu, do kterých zahrnujeme i odvoz železného šrotu a pronájem kontejnerů. Zajišťujeme také výkup kovů a ekologickou likvidaci odpadu.

Proč odvoz kovošrotu a pronájem kontejnerů od nás?

  • Odvoz kovového odpadu poskytujeme firmám, zemědělcům i jednotlivcům
  • Disponujeme veškerou potřebnou technikou pro náklad a odvoz kovů
  • Přijedeme, naložíme a odvezeme – nemusíte se o nic starat
  • Pronajmeme vám kontejner a zajistíme jeho odvoz
  • Postaráme se o výkup i ekologickou likvidaci kovošrotu

Zbavte se kovošrotu a ještě vydělejte.
Napište nám do objednávkového formuláře níže nebo zavolejte, poradíme vám.

Zbavíme vás kovového
odpadu – naložíme, odvezeme a zpracujeme

Občanům, firmám i zemědělcům nabízíme odvoz a likvidaci kovového odpadu. K dispozici máme veškerou potřebnou techniku, jako jsou nákladní vozidla značky Tatra a hydraulická ruka. Nakládku kovošrotu provádíme na místě nebo nabízíme pronájem kontejnerů, které přistavíme k vašemu objektu a odvezeme dle vašich požadavků. Firmám poskytujeme také pravidelný odvoz kontejnerů.

Odvoz železného šrotu

Zajistíme vám odvoz kovového odpadu z celých jižních Čech. Služby poskytujeme firmám i občanům. Disponujeme veškerou potřebnou technikou. K odvozu odpadu nám slouží nákladní vozidlo Tatra s nosičem kontejnerů a hydraulickou rukou. Pro hůře dostupná místa využíváme k demontáži i vysokozdvižné vozíky. Potřebujete více informací? Neváhejte nás kontaktovat na kontakty uvedené níže.

Pronájem kontejnerů

Zákazníkům nabízíme také zdarma pronájem kontejnerů na železo. K dispozici máme kontejnery o objemu od 15 m³ do 40 m³. U smíšených odpadů činí pronájem 200 Kč/den. Kontejnery přistavíme k vašemu objektu a dle vašich požadavků odvezeme. Firmám, které produkují kovový odpad průběžně, zajistíme pravidelný odvoz námi přistavených kontejnerů. Máte zájem o pronájem kontejnerů? Kontaktujte nás.

Zbavte se kovošrotu a ještě vydělejte.
Napište nám do objednávkového formuláře níže nebo zavolejte, poradíme vám.

Jak probíhá výkup či likvidace?

Kontakt

Při větším množství či objemu šrotu nás může klient kontaktovat pomocí poptávkového formuláře, e-mailu či telefonem a my zajistíme demontáž, odvoz i výkup a likvidaci kovových částí, strojních zařízení a dalších sběrných surovin.

Osobně

Klienti nás obvykle navštíví osobně s již naloženým kovovým odpadem, či dalšími sběrnými surovinami, my jej zvážíme, roztřídíme a naceníme. Poté se postaráme o výkup a ekologickou likvidaci kovošrotu.