AL METAL spol. s.r.o.
LIKVIDACE A ZPRACOVÁNÍ KOVOVÉHO ODPADU

Zabýváme se likvidací a zpracováním kovových konstrukcí, výrobních linek, strojní techniky a nákladních aut i kotlů a kotelen. Provozujeme také výkup kovů a odvoz šrotu. Zbavte se kovového odpadu, rychle a výhodně.

Jaké výhody přináší likvidace kovů u nás?

  • Disponujeme veškerým potřebným zařízením pro likvidaci a odvoz kovů
  • Zlikvidujeme vše od konstrukcí, výrobní linky až po strojní zařízení či autovraky
  • Postaráme se o ekologickou likvidaci vzniklých odpadů
  • Naši zaměstnanci mají bohaté zkušenosti s demontáží kovových konstrukcí a dalších zařízení
  • Vždy se snažíme najít řešení a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně

Zlikvidujte to, co vám doma nebo ve firmě překáží a ještě vydělejte.
Napište nám nebo zavolejte, rádi vám poradíme.

Od demontáže až po likvidaci

Zajistíme likvidaci různých typů strojních zařízení, výrobních linek a kovových konstrukcí. Ekologicky zlikvidujeme také nákladní auta, kotle i kotelny. Postaráme se o kompletní demontáž a následné zpracování kovů. Pro profesionální likvidaci a odvoz kovošrotu máme k dispozici veškerou potřebnou techniku.

Likvidace kovových konstrukcí

Demontáž a likvidace kovových konstrukcí je prováděna pro firmy i soukromé osoby. Zlikvidujeme různé typy ocelových konstrukcí, jako jsou: mostové jeřáby, parovody, stožáry, staré železné mosty, skleníky, koleje, lodě, stroje, těžká technika a další. Postaráme se o kompletní demontáž a následnou likvidaci ocelových či kovových konstrukcí.

Likvidace výrobních linek

Zajistíme kompletní demontáž, úpravu a vystěhování strojních technologií, výrobních linek i kovových hal a provedeme jejich ekologickou likvidaci. Postaráme se také o odvoz materiálu a výkup kovového odpadu. Demontáž i likvidaci provádí proškolení a zkušení zaměstnanci.

Likvidace kotlů a kotelen

Poskytujeme kompletní služby v oblasti likvidace kotelen a kotlů. Provedeme kompletní demontáž, úpravu, převzetí a následný odvoz kotlů a kotelen. Nabízíme také výkup železného odpadu, barevných kovů a papíru.

Likvidace strojů

Zlikvidujeme a vykoupíme nákladní, stavební a zemědělská vozidla. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. K ekologické likvidaci jsou často určena vozidla havarovaná, poškozená či zkorodovaná. Postaráme se však též o likvidaci starých zemědělských, strojírenských či stavebních strojů.

Likvidace nákladních aut

Zabýváme se likvidací zemědělských, stavebních či nákladních aut, jako jsou například bagry, traktory, jeřáby a další vozidla. Kovový odpad rozřežeme a odvezeme podle vašich přání. Naše služby zahrnují také výkup kovových celků i kovošrotu za ty nejlepší ceny.

Zlikvidujte to, co vám doma nebo ve firmě překáží a ještě vydělejte.
Napište
nám nebo zavolejte, rádi vám poradíme.

Jak probíhá výkup či likvidace?

Kontakt

Při větším množství či objemu šrotu nás může klient kontaktovat a my zajistíme demontáž a odvoz.

Osobně

Klienti nás navštíví osobně s již naloženým kovovým odpadem, my jej zvážíme, roztřídíme a naceníme. Poté se postaráme o zpracování a likvidaci.